שירות לקוח סמוי

המרכז הישראלי לשיווק מספק שירותי לקוח סמוי לעסקים ,כדי לבדוק את רמת התפקוד ואיכות השירות של העסק שלך.

שירותי הלקוח הסמוי שמספק המרכז הישראלי לשיווק מתבצעים על ידי יועצי מכירה בכירים שבודקים לעומק בנוסף לפעילות המוכרן בחנות, גם את תנועת הלקוחות במרחב הקמעונאי, שפת הגוף והמוטיבציה של העובדים, נראות הסניפים, חוויית הקניה ועוד 30 פרמטרים נוספים למדידה.  רק לקוח הסמוי  שהוא יועץ, יוכל להבחין בפרמטרים חשובים של תהליכי המכירה. שירות הלקוח הסמוי של המרכז הישראלי לשיווק יכול להתבצע בעסקים קטנים, רשתות חברות ענק וגם בחנויות בודדות .

אפשרות נוספת לפעילות סמויה של המרכז הישראלי לשיווק -  השתלת עובדים סמויים – יועצים עסקיים המתפקדים כ עובדים סמויים , במטרה לבדוק מקרוב את התנהלות העובדים מקרוב, אבטלה סמויה, קליקות בעבודה, חוסר מוטיבציה, אי שמירה והקפדה על נהלים והוראות, בזבוזים מיותרים ,גזל וגנבות של עובדים, מרכזי כוח או/ו ערוצי פעילות שאינם פורמאליים – “אורח לרגע רואה כל פגע”. העובד הסמוימתקבל לעבודה לכאורה בתפקיד כלשהו ,מתערה ו”מתערבב” עם העובדים של העסק וכך אפשר לחשוף הרבה ליקויים ולהתייעל

לסיכום בשיטה הזאת ,של ה לקוחות הסמויים ו העובדים הסמויים , אתה יכול לגלות בזמן מאוד קצר הרבה ליקויים של העסק שלך ולשפר אותם ,הכסף שתחסוך והנזקים שתמנע הם רווח נקי שלך. אומרים שלכל אדם יש “אני עיוור “שאחרים רואים והוא לא. גם לכל עסק יש “אני עיוור” ואנחנו יכולים לעזור לך לראות אותו.

שירות לקוח סמוי - שירות שבו אנחנו שולחים לעסק שלך - לקוח סמוי כלומר לקוח מדומה מטעמנו ולפי תדרוך מוקדם שלך אנחנו בודקים כל מיני דברים בעסק  ,כמו למשל יחס שירותי ללקוחות, תהליכי מכירה, איך העובד מגיב לתלונה של לקוח, איך הוא מחזיר עודף ואת ההתנהלות בעסק.

לקוחות סמויים - הם לקוחות שנשלחים מטעמנו לבדוק את העסק שלך בכל מיני פרמטרים .בלי שהעובדים שלך יודעים שבודקים אותם. זה מה שנקרא “מבחן אמת”.

לקוח סמוי- הוא לקוח מוסווה שנשלח מטעמנו ומגיע לעסק שלך כדי לבדוק אותו. הוא כמובן יכול להגיע גם לכמה סניפים וגם יכול להתקשר בטלפון לבדוק את השירות הטלפוני. 

עובדים סמויים-הם עובדים שאנחנו שותלים בעסק שלך והם כמו מרגלים יכולים לתת לך מידע פנימי מה קורה בעסק שלך. דברים שאתה בתור מנהל או בעל עסק ,אף פעם לא תדע.

עובד סמוי- הוא עובד שתול מטעמך שמגלה לך מה קורה מתחת לפני השטח ,בתוך העסק שלך.

לחץ כאן להזנת חוות דעת
Submit your review
* Required Field


להגיב ...